21.06.2017 | 0:01
Черно море би Левски в първа контрола и за двата отбора
"Сините" изпробваха част от новите попълнения

Отборът на Лeвски загуби първата си контрола на лагера в Правец. „Сините“ отстъпиха с 0:1 от Черно море, като единственото попадение падна в 53-та минута и бе дело на резервата Иван Коконов, който се разписа с глава след центриране на Емил Янчев отдясно.

В 5-та минута юношата на Левски Мариян Огнянов опита с далечен удар да изненада Божидар Митрев, но стражът на “сините” спаси. В 20-та Роман Прохазка стреля от разстояние, а ударът му бе спасен от Емил Михайлов. Минутии преди края на първата част отново 29-годишният страж демонстрира рефлекс след нов далечен изстрел на Прохазка.

На почивката Николай Митов направи две смени. В 53-та минута Емил Янчев проби отдясно, центрира в наказателното поле, където Иван Коконов засече топката с глава и я прати в мрежата на Митрев за 0:1.

След попадението “сините” имаха няколко добри възможности за гол, но така и не достигнаха до попадение. В 67-та минута, след близо две години пауза, за първи път в игра се появи младият защитник Деян Иванов.