От „Левски“ опровергаха информацията, че се е стигало до физическа саморазправа между играчи на тима по време на тренировка.
Ето част от съобщение на официалния сайт на футболния отбор:
„Ръководството на „ПФК Левски“ е шокирано от поредната порция гнусни лъжи по адрес на клуба.
Държим категорично да заявим, че в съблекалнята или на тренировката на „Левски“ не е имало физическа саморазправа или опити за такава.
За това колко е „истина“ тази информация говори и фактът, че според информацията „боят“ е станал във вторник. Тогава играчите на „Левски“ имаха почивен ден“.
