Posts Tagged ‘суши’

Джени Суши: Не приемам извинението на човек, целунал ме с кървавата си уста, докато работя!

Posted on: юли 30th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Американската репортерка Дженифър Равало, известна като Джени Суши, даде интервю пред БЛИЦ, в което говори за случилото се след мача на Кубрат Пулев с Богдан Дину и прословутата целувка. Тя говори и за афтърпратито, за Андреа, както и за думите на промоутъра на Кобрата – Бoб Аръм.

– Смятате ли наказанието на Кубрат Пулев за достатъчно и мислите ли, че той е различен човек след курсовете, които проведе?
– Мисля, че Атлетическата комисия на Калифорния наложи правилно наказание на Пулев – 6 месеца дисквалификация, посещение на курс за сексуален тормоз и глоба. Лицензът му бе върнат след общо 4 месеца и той пропусна възможен мач. Той мина курса, плати си глобата и се извини.

– Приехте ли извинението на Кобрата?
– Пулев определено бе различен на второто изслушване пред комисията. Не дойде с голям антураж, както беше на първото заседание. Извинението му изглеждаше искрено, но в същото време той лобира за връщане на лиценза. Само времето ще покаже дали извинението му беше честно и искрено.

Но аз не приемам извинението. Ненавиждам оправданието, че е бил толкова развълнуван от победата и има право да ме тормози под всякаква форма. Разбирам, че е бил емоционален от успеха си, но в крайна сметка не може да сграбчвате някого и да го целувате без негово съгласие, докато той си върши работата.

– Планирате ли да предприемете следващи действия?
– Промоутърът на Пулев – Боб Аръм, разпространи лъжи по мой адрес по време на интервю. Пулев под клетва каза, че се е запознал с мен по време на кантара преди мача… Появиха се толкова много фалшиви новини заради тези лъжи.

– Ще съдите ли Боб Аръм?
– Без коментар!

– Заслужаваше ли си всичко това? Получихте ли удовлетворение?
– Има хора, които се разминават след такъв тип поведение, защото жените мислят, че имат право на глас и не мислят, че има хора, които ги подкрепят. Наказанието на Пулев се случи. Понеже аз проговорих, сега Атлетическата комисия има нова политика за превенция при сексуален тормоз. Това е промяната, която трябва да видим.

– Намирате ли себе си за виновна за нещо по време на целия този случай?
– Не, не мисля, че съм виновна за нещо. Вижда се на видеото – той ме хваща и ме целува с кървава уста, докато аз работя. Също така ме хвана за задника. Хората имат право да бъдат в безопасна среда на работното си място.

– Имали ли сте разговори с Андреа? Няколко пъти пускахте сторита в Инстаграм…
– Никога не съм разговаряла с нея. Никога не съм пускала сторита за нея в Инстаграм. Тя беше тази, която ми изпращаше съобщения и правеше коментари за мен в нейния профил в Инстаграм. Моля, покажете ми кога съм пускала сторита за нея в Инстаграм, защото, ако не го направите, ще означава, че това са били поредните фалшиви новини в България за мен…

Бях изненадана, че тя следи профила ми след всички съобщения, които ми прати и публикациите ѝ. Мислите ли, че това, което аз съм направила, може да се сравнява с епитетите, с които тя ме наричаше? Не мислите ли, че е странно тя да ме следва в Инстаграм? Защо ще следваш някого, когото мразиш толкова много?

Никога не съм коментирала как изглежда тя или нещо подобно. За разлика от нея. Мисля, че тя просто защитаваше своя приятел и вярваше на лъжите му.

– Какво се случи на афтърпарито след мача на Пулев с Богдан Дину? Имаше видеоклипове, на които вие танцувате в скута на мъж…
– Имаше две партита. За кое от двете питате?

– Не знам от кое от двете партита е видеото, на което вие танцувате в скута на човек от обкръжението на Пулев…
– Нито едно от тези парита не беше работно. Не бяха в Хангар център, където се проведе двубоят. Първото парти беше на един моден дизайнер, който е мой приятел. Пулев не беше там. Там беше брата на Кубрат и негови приятели.

Второто парти, на което не стоях много, Пулев не беше там почти до края. Там танцувах. Имаше още няколко момичета, които бяха там и танцуваха.

– Но Пулев се вижда на видеото…
– Да, той дойде в края. Не беше там през цялото време.

Говорихте ли с Кубрат по време на партито, на което сте се засекли?
– Не, нямаше какво да говоря с него.

– Защо не го попитахте нещо? Защо не му казахте, че тази целувка не ви е харесала? Защо не му казахте, че действията му по време на интервюто не са редни и не са правилни?
– Честно казано, не знам защо не го направих. Но няма значение дали ще кажа нещо или не, нямате право да сграбчвате някого и да го целувате без негово желание. Всяка жена трябва да има право да работи в сигурна среда без да бъде сексуално тормозена!
ЮРИ СЛАВЧЕВ/БЛИЦ

Кобрата: Благодарен съм на Джени Суши, oбичам я като дама

Posted on: юли 23rd, 2019 by Пламен Иванов No Comments

„Победихме, защото това сме ние. Защото сме силни и защото със сърце и с душа правим нещата! И с много любов!“, това бяха първите думи на Кубрат Пулев, след като боксовият му лиценз бе върнат от спортната комисия на щата Калифорния.

В Сан Диего заседателите взеха единодушно решение – 6:0 гласа, а щабът на Кобрата определи успеха като „победа с технически нокаут за по-малко от 20 минути“. 20 минути, тъй като почти толкова продължи заседанието на комисията.

„Похвалиха ме и за добър английски, което не ме възгордява, защото не смятам, че ми е чак толкова добър. Въпреки всичко – за хейтърите в България, щом в Kалифорния ми одобряват английския, смятам, че всичко е супер“, каза Кубрат пред bTV.

„Колкото повече започва да се дъвче подобно нещо и те се опитват да направят, защото атакуваха и Боб Аръм, който няма толкова голямо отношение със случая, вече става смешно. Човек трябва да загуби с достойнство“, каза Пулев.

„Очакваме IBF да се активизират и да направим мач за световната титла, защото аз съм официален претендент вече една година. Има си правила, които трябва да осъществим по техен начин. Когато се подготвя стабилно и качествено, мисля, че октомври или ноември, смятам, че можем да направим един мач. Искрено се надявам този мач да бъде в България и ще се опитам да бъде. Това ще е нещо, което българите заслужават. Нещо, което не е правено до момента и ще ме изпълни с гордост“, добави Кобрата.

По-късно той говори и в предаването „Здравей, България“ по „Нова телевизия“.

„Очаквах решението и беше закономерно. Всичко мина идеално и гладко. Не ме притесни, че искаха да говоря на английски по време на изслушването, напротив, даже беше комплимент за мен. Казаха ми, че ме били разследвали, гледали мои интервюта на английски и смятат, че е добър. Така че това е едно доказателство за всички хейтъри в България от Калифорнийската комисия, че говоря добър английски“, заяви Кобрата.

„Нямам какво толкова да си казвам с Глория Олред. Нямам нищо лично нито към нея, нито към Джени Суши. Не ги мразя, даже напротив. Веднъж вече им казах, че ги обичам като дами и моите уважения към тях. Те се бориха, но смятам, че истината възтържествува. Аз си взех моите поуки. Благодарен съм за всичко това, което се случи, защото вече съм още по-ъпгрейднат.“

„Оттук-насетне съм готов и гладен за битки. Отпочинал съм достатъчно, в подготовка съм вече и очакваме мач за световна титла на IBF, за да мога да постигна своята мечта, Независимо къде, независимо кога, аз съм готов и съм в очакване на подобна битка, независимо срещу кого. Мачът за световната титла може да е и в Калифорния, защо не, за мен няма значение. Аз бих се радвал да е в България, но не е лесно осъществимо. Винаги съм настоявал всички мачове да се осъществят в България, но не зависи всичко от мен. Въпреки това, аз ще се боря мачът за световната титла да бъде в България. Оттук-нататък ще се знае повече по въпросите за моя опонент. Не мога да кажа абсолютно нищо. Аз съм готов да направя и още един мач преди този за световната титла, готов съм да играя и директно за шампионския пояс. Имам много енергия и съм в топ-форма“, призна Пулев.

„Поздрави на всички българи и на всички, които бяха зад мен и ме подкрепиха в такава по-аварийна ситуация и малко случваща се другояче. Аз съм доволен и им благодаря, благодаря дори и на критиците, защото за мен градивната критика е изключително важна. Да продължават да ме критикуват, но умно“, завърши Кобрата.

Джени Суши пак атакува! Този път на мушката е човек до Кобрата

Posted on: юни 27th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Джени Суши започна нова атака! Този път на мушката на репортерката застана промоутърът на Кубрат Пулев – Боб Аръм. Легендарният импресарио бе прекалено откровен в интервю и разказа за всичко около скандалния случай между Кобрата и Суши. Той посочи поведението на репортерката като скандално и провокативно и определи Кобрата като жертва.

Това не се хареса на цицорестата търсачка на слава и заедно с адвокатката си Глория Олред подемат дело срещу Аръм. На всичко отгоре това се случва дни преди Атлетическата комисия на щата Калифорния да вземе решение дали да върне лиценза на българския боксьор, който бе отнет именно заради случая със Суши.

„Боб Аръм е топ-промоутър в бокса, но сега промотира лъжи. Той сподели куп лъжи в свое интервю. Той каза, че съм била в тренировъчния лагер на Пулев, а аз не съм. Каза, че съм задявала Пулев, а аз не съм. Каза, че съм действала като полугадже на Пулев, а аз не съм.

Каза, че не съм спирала да кандидатствам за акредитация за мача му с Дину, но аз не съм. Не съм била приятелка с Кубрат Пулев. Неговите лъжливи твърдения се отразяват на репутацията ми като репортер и журналист. Боб Аръм вярва, че Кубрат Пулев е жертва. Кубрат Пулев не е жертва.

Пулев е със спрени права заради сексуален тормоз. Пулев грабна лицето ми и ме целуна с окървавената си уста, а впоследствие ме грабна и за задника. Не се съгласих нито да ме целуне, нито да ме хване за задника. Никой мъж не трябва никога да целува, сграбчва или докосва жена без нейното съгласие.

Толкова е очевидно, че Боб Аръм и Кубрат Пулев не осъзнават какво е сексуален тормоз. Боб Аръм говори лъжи и не се интересува кого наранява или чие реноме унищожава“, каза Суши.

Глория Олред пък е подала писмо до Комисията за спирането на промоутърския лиценз и на Аръм.

„Искам да видя Аръм наказан. Пулев вече е наказан и изтърва един голям мач, което имаше финансово отражение върху него. Ще видим какво ще реши комисията, но тя може да спре временно лиценза и на Аръм“, каза адвокатката.

Кобрата със сензационни разкрития за скандалната Суши

Posted on: май 18th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Българският боксьор в свръхтежката категория на професионалния бокс Кубрат Пулев и екипът му разпространиха декларация след изслушването пред Боксовата комисия на Калифорния. Както е известно, Кобрата получи забрана да се боксира на територията на САЩ до 22 юли, получи глоба от 2500 долара за целувката срещу журналистката Дженифър Равало и трябва да посети курс срещу сексуални посегателства.

РАЗПРОСТРАНЕНАТА ДЕКЛАРАЦИЯ ОТ ЕКИПА НА КУБРАТ ПУЛЕВ
На изслушването пред комисията г-н Пулев призна, че недопустимо е целунал репортерката в края на интервю след негов мач. Заради непрофесионалното си поведение той се извинява на Комисията и на г-ца Джени Равало.

Г-н Пулев и г-ца Равало са се видели предишния ден, когато тя е взела от него интервю преди мача и веднага след проведения кантар. Тогава двамата са се държали приятелски и са си направили общи снимки. След това г-ца Равало е видяла г-н Пулев и неговите приятели на паркинга. Попитала е за техните платове за парти след мача.

По време на боксовата гала на следващия ден, но преди своя мач, г-н Пулев разбрал, че неговите познати купонясват с г-ца Равало. Те вече са били започнали да пият и празнуват в очакване на неговата победа.

След края на мача г-н Пулев беше приветстван от стотици фенове, които искаха да го поздравят и да се снимат с него. По това време г-ца Равало поиска да направи интервю с г-н Пулев. Той се съгласи и след неговия край, когато все още беше въодушевен от победата в първия си мач в САЩ, спонтанно целуна г-ца Равало.

По-късно, по време на партито след мача, на което присъства и г-ца Равало, г-н Пулев осъзна, че целувката е неуместна. Той я помоли да изтрие записа. Г-ца Равало обеща да го направи, но тя вече е била публикувала видеото на собствения си канал в „You Tube“, откъдето е станало много популярно.

Г-н Пулев уважава женските права и доброволно се яви на курс по темата за сексуалното посегателство преди изслушването, както препоръчаха от Боксовата комисия. Той има намерение да спази напълно изискванията на Комисията, за да може да върне боксовия си лиценз възможно най-бързо.

Кобрата пред комисията: Не съм хващал Суши за дупето

Posted on: май 15th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Кубрат Пулев разказа пред Спортната комисия в щата Калифорния (САЩ) с пикантни подробности своята версия за всичко, което се е случило с Джени Суши след победата му над Богдан Дину през март тази година.

Спортната комисия в Калифорния наказа българина, като му отне лиценза до 22 юли и го глоби с 2500 долара заради скандала с целувката с репортерката. Освен това, до 22 юли българинът ще трябва да завърши курс срещу сексуални посегателства. Тогава ще се яви отново пред комисията. В случай че до тази дата не е преминал въпросната програма, го грози отнемане на лиценза за срок от една година. Ако пък се провини отново по подобен начин, състезателните му права ще бъдат прекратени до живот.

„Сега всеки мач е изключително важен за мен. Аз съм официален претендент за световната титла. Мачът бе много тежък за мен. В 4-ия рунд бях почти загубил и след като победих бях изключително щастлив. Бях супер доволен от себе си, че показах характер. Всички хора около мен допринесоха за моята емоционалност. След мача бях супер, супер емоционален. Исках да обърна внимание на всички мои фенове дошли от други държави и щати на Америка. Трябваше да взема голямо решение дали да ме шият на момента, защото горе-долу черепът ми се виждаше и все още кървях. Обръщах внимание на феновете ми. Аз съм такъв човек, исках да обърна внимание на всеки един. Тогава дойде госпожица Равало. Бе малко нахално от нейна страна. Тя не се съобрази. Дойде да ми каже, хайде, хайде, да направим интервю. Аз ѝ казах възможно най-мило да изчака и ще направим интервю след 10 минути. С нея се запознахме предния ден на кантара и направихме готино интервю. Всичко бе наред. Тя бе мила. На излизане от залата с Георги се качихме на колата. Той караше. Видяхме госпожица Равало в нейната кола, говореше с мъж на стъклото. Тя ме попита кога ще направим парти. Тогава аз ѝ казах, че партито е лесно, а за мен е изключително важно да победя. Тя ми отвърна, че ще пребия Дину, а аз да кажа кога ще направим парти“, започна Пулев с подробности пред комисията.

„Връщам се на ситуацията, когато аз говорех с моите фенове и след това влязохме в съблекалнята. Тя дойде веднага. Помолих я да е по-кратно интервюто. Направихме го, в което аз съм с изключително лош английски. Почти не я разбирах. Но аз бях изключително щастлив, в еуфория, мога да го сравня със състояние на човек, който е под влияние на наркотици. Целунах я, тя бе близо до мен. Действах емоционално. Съжалявам много и ѝ се извинявам. Бях изключително развълнуван. Бях щастлив и когато ми задаваше въпросите се почувствах още по-щастлив. Следваха въпрос след въпрос. Първо не можех да отговарям, второ исках да се зарадвам на победата и от еуфория, за да прекратя интервюто я целунах. След това тя каза добре, благодаря. Зарадва се, каза ми, че съм бил невероятен и аз ѝ казах добре, чао, и я прегърнах. Не съм я хващал за дупето. Няма такова нещо. Просто я прегърнах и тя мен и тя си отиде. Всичко бе до там. След което аз отидох в болницата, шиха ме, отидох в хотела, бях много зле, след шиенето ми се гадеше и ме болеше главата. Усмихвах се, но не бях добре. Отидохме, бяхме с мои приятели на парти, което никой не бе организирал. Просто се видяхме във фоайето. От някъде дойде госпожица Равало и седна до мен, почна, не веднага, но примерно след малко седна до мен и започна да ми сипе комплименти. На мен ми стана приятно. Тя ми правеше комплименти. В един момент обаче ми стана неудобно. Исках да сменим темата. Взех си телефона. След малко това се повтори. Тя пак дойде и пак ми правеше комплименти. Стояхме си нормално. Тя бе суперщастлива. Говореше с всички. Бях седнал на дивана, тя дойде и седна до мен прекалено близо. Това, което чух от нея е, че тя може би, не си спомня, но ние се целунахме. Може да я питате. Наистина съжалявам за постъпката си, не е редно, но аз я чувствах с оглед начина, по който тя общуваше с мен преди и след мача, не като журналист. Чувствах я като приятел. На партито си говорехме. Казах ѝ „моля те, изтрий частта от видеото, на която те целувам пред камерата, защото бях прекалено емоционален и имам приятелка, за която не е ОК това нещо“. Тя ми каза, че ще го направи. Това е самата истина. Всичко, което казвам е истината“, допълни Пулев разказа си.

Андреа е суперважна за победа на Кобрата срещу Суши

Posted on: май 14th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Фолкпевицата Андреа може да се окаже с ключова подкрепа по делото за сексуално посегателство, което се води срещу гаджето й Кубрат Пулев. Родният боксьор ще се яви по-късно тази вечер българско време пред Атлетическата комисия на щата Калифорния по обвинението на реопртерката Джени Суши. Заради него той в момента е с отнет лиценз на територията на щата.

Според юристи, изразили мнение пред NOVA, много е важно жената на подсъдимия да стои до него по време на заседанието и да му оказва подкрепа по всякакъв начин. Такова е мнението и на всички адвокати по сексуални посегателства в САЩ.

Ситуацията е с изключително неясен изход, като предварителните очаквания са изказванията на Кобрата и пускането на клипчетата от купона след мача, в които репортерката танцува в скута на негов приятел, да се отразят негативно на българина. Според правистите отвъд Океана, няма никакво значение какво е правила Джени Суши и с кого, а важен е случаят именно и само с целувката.

Иначе Пулев се радва на огромна подкрепа от българската общност в Лос Анджелис и Калифорния. Родни фенове са зад него, като са готови да изпратят и петиция до комисията, защото твърдят, че правата им като фенове са нарушени.

Кобрата я закъса! Притеснен е след разкрития

Posted on: май 8th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Промоутърът на румънския боксьор Богдан Дину – Богдан Мушат от „King Promotion“, разкри нещо, която със сигурност ще разтревожи Кубрат Пулев преди изслушването му пред Атлетическата комисия на щата Калифорния на 14 май. По думите му шефът на въпросната комисия е изразил мнение, че Кобрата е използвал много непозволени удари срещу Дину и е трябвало да бъде дисквалифициран.

„След боя с Кубрат Пулев разговарях с шефа на Калифорнийската атлетическа комисия. Той бе изненадан от факта, че Богдан се е изправил след първия нокдаун. След толкова неправомерни удари от съперника. Каза ми, че ако е бил останал на пода, то съдията е трябвало да го обяви за победител след дисквалификация“, заяви Мушан пред румънското издание Prosport.ro.

„И според него, в най-лошия за нас случай тогава, изходът на мача е щял да бъде определен от резултата в картите на съдиите до момента. А две от тях показваха абсолютно равенство. Двама от съдиите даваха 76:76, а един 77:75 за Кубрат.  Мачът си беше равен отвсякъде“, добави Мушат.

Той със задоволство сподели, че компанията му е наела куп скъпи адвокати и е сигурен в положителния изход на битката извън ринга.

„Такива дела не се започват, ако не си сигурен, че ще ги спечелиш. Нашите американски адвокати са приготвили дебели папки с доказателства и сме спокойни и уверени в успеха си“, каза още Мушат.

На 14 май точно калифорнийската комисия ще гледа жалбата на Дину, с която се иска анулиране на мача. Тогава ще бъде гледана и жалбата на Джени Суши за сексуално насилие заради целувката след двубоя.

Допинг открива златен шанс за Кобрата, но се намесва… Джени Суши

Posted on: април 17th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Най-добрият ни боксьор Кубрат Пулев изведнъж се оказа много близо до мечтания двубой със световния шампион Антъни Джошуа. Британецът трябваше да се бие с Джарел Милър на 1 юни в САЩ, но американецът бе заловен с допинг. В момента се изчаква отварянето на проба „Б“, а ако тя е положителна, двубоят пропада.

Джошуа иска да проведе мач и да направи една от задължителните си защити на титлите, а Кобрата е претендент за едната. Именно това според медиите в Англия е най-вероятният мач на 1 юни.

И тук изниква проблемът. Джошуа държи двубоят да е в САЩ, а заради скандала с Джени Суши Пулев е със замразен лиценз за щата Калифорния. Изслушването е на 14 май, а дотогава няма да има лиценз, което ще утежни максимално преговорите.

„Готови сме да се бием с всеки. Този, който желае най-много битката с Антъни, той ще се срещне с него. Има опции, но нещата са сложни“, заяви Еди Хърн.

Джени Суши: Никой не е ял суши от тялото ми

Posted on: април 12th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Може би подтикната от популярността си през последните седмици, Джени Суши реши да внесе яснота относно нейния бизнес с голо суши, който е основната ѝ дейност.

У нас, а и в цял свят, Джени стана известна с интервюто ѝ с Кубрат Пулев, завършило с емблематичната вече целувка на Кобрата, заради която репортерката ще го съди. Извън това обаче тя има успешен бизнес, свързан със суши и най-вече с голо суши, което представлява ядене на суши от голи тела.

Джени Равало, както е истинското ѝ име, обаче уточнява, че самата тя никога не е влизала в ролята на модел за голото суши, а снимките в профила ѝ в Instagram са „просто снимки за СуШи Арт“, както се казва компанията ѝ. Джени изразява и гордостта си, че е успяла да влезе в доминиран от мъже бранш и да покаже, че жените могат да вършат всичко, което и представителите на силния пол.

„Нека изясня едно недоразумение. Никога никой не е ял суши от мен. Все още. Това са просто снимки за СуШи Арт. Аз съм суши шеф и имам модели, които идват и правят „голото суши“. СуШи Арт не е моето име, това е името на моята компания. Заради традиции и старомодни разбирания по-малко от 2% от суши шефовете са жени, беше трудно да си намеря работа, защото това е доминирана от мъже индустрия. Работила съм в няколко ресторанта преди да стартирам Суши Арт. Започнах като продавач на пазара, продавайки рула и сосове“, пише „любимката“ на Кобрата.

„Тогава моят най-добър приятел ми каза да мисля извън кутията и ми предложи да правя голо суши. Така започна всичко, моята компания прави всичко със суши, но специализира в голото суши. Правила съм много събития на високо ниво, за знаменитости и на червения килим. Това не са ергенски партита. Просто е забавен, секси и изтънчен начин да изживеете живо изкуство и суши.“

„Ши-то в СуШи е, защото съм момиче суши шеф и съм за женска сила и женско овластяване. Обичам това, което правя. Взех нещо, което някога беше само за мъже и го направих за всички, които му се наслаждават. Жените могат да се радват на голото суши точно както мъжете. Жените могат да бъдат суши шефове като мъжете. Жените могат да бъдат в спорта точно като мъжете.“

Андреа не е на себе си след скандала и изоставянето с Кобрата, стигнала до психолог

Posted on: април 11th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Невинната шега с целувката на Кубрат Пулев и Джени Суши докара фолк певицата Андреа до хапчета, пише „Галерия“. Изпълнителката на „Неблагодарен“ от две седмици посещавала психолог, който й изписал лекарства за нерви.

Изданието твърди, че Кобрата и Андреа са разделени вече повече от 2 месеца, но умишлено пазят истината в тайна по молба на певицата. Откакто гръмна скандалът с целувката между боксьора и журналистката обаче, чалга дивата си скубе косите, че не си е признала публично за раздялата с Пулев.

„Денонощно й звънят родни и чуждестранни журналисти, притесняват я с неудобни въпроси… Дори когато се разхожда по улицата, среща съжалителните погледи на хората“, разказват нейни приятелки.

Още когато се разделили с Кобрата, Андреа го помолила да не се разбира, тъй като от това зависела популярността й. Последно време славата на певицата се крепеше само на боксьора, тъй като кариерата й залезе отдавна. Блондинката обаче не предполагала, че лъжата й ще върви с чифт рога.

„Шокирана съм. Дори се карахме за това. Той има страхотно чувство за хумор и си е направил шега. Кубрат е жертвата. Много съм тъжна. Не съм мислила, че съществуват толкова зли хора“,коментира наскоро Андреа пред английското издание „Сън“. Певицата няма избор и сега повече отвсякога е длъжна да продължи с цирка в защита на Кобрата, дори с цената на розовите хапчета.

Междувременно, все повече колеги на Пулев застават на негова страна, вадейки кирливите ризи на палавата репортерка. Боксьорът пък е категоричен, че я е целунал на шега, макар Джени да искала много повече.

Андреа отиде в Калифорния! Ще се срещне ли с Джени Суши…

Posted on: април 6th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Половинката на Кубрат Пулев Андреа вече е в Калифорния. Певицата се похвали със снимка в социалните мрежи от Бавърли Хилс, което е само на час път от Коста Меса, където наскоро любимият й се замеси в чутовен скандал, като целуна репортерката Джени Суши след интервю.

Посещението на Андреа не е свързано със случая, а вероятно е по работа, но феновете й не го пропуснаха с коментар – „Само Кубрат да не я излагаше толкова“ в социалните мрежи.

Иначе Андреа и Суши могат да застанат очи в очи на 14 май, ако половинката на Кубрат Пулев го придружи на заседанието на Атлетическата комисия на щата Калифорния, на което целуната репортерка ще присъства със сигурност в качеството си на обвинител.

Суши изнудва Кобрата за солидна сума

Posted on: април 4th, 2019 by Пламен Иванов No Comments

Скандалната Джени Суши и адвокатката й Глория Олред са поискали 600 000 долара от боксьора ни Кубрат Пулев, за да не се стига до съд.

Затова, че награби и целуна „Кралицата на голото суши” пред камерата след мача си в Лас Вегас, Кобрата ще трябва да й плати обезщетение в размер на 300 000 долара. С още толкова го изнудват да се бръкне, за да бъде оттеглена жалбата на Суши пред боксовата комисия на щата Калифорния, която вече отне лиценза на Пулев да се боксира на територията на Щатите.

По всичко личи, че просташкото изпълнение на Кубрат Пулев да целува пред камерата разгърдената Джени Суши ще му излезе скъпо и прескъпо. Особено след като с него се е заела Глория Олред – 77-годишна адвокатка, специализирана в делата за сексуално насилие. За последните четири десетилетия кантората й е изкарала от подобни случаи повече от един милиард долара. Сега на прицел е Кобрата, от когото се искат общо 600 хилядарки.

Запознати с федералните закони разясниха, че целувката на Кобрата се води като „сексуално насилие на работното място”, тъй като Джени Суши е била акредитирана да отразява мача на Пулев с румънеца Богдан Дину като репортер на изданието „Вегас спортс дейли”. По закон обезщетенията за това варират между 50 и 300 хиляди долара в зависимост от броя на работещите в компанията. Тъй като в организирането на боксовата гала вечер са участвали над 500 служители, адвокатката Олред изискала максималното обезщетение като „компенсация за емоционално страдание, душевна болка и увреждане на репутацията, причинени от тормоза”.

На Кубрат Пулев се предлага да ги наброи доброволно, иначе ще се стигне до съд. Ако бъде осъден, в което юристката е спец, Кобрата ще трябва да плати и още поне 100 000 долара за разноски по делото.

Други 300 000 долара Джени Суши и адвокатката й искат от Кубрат Пулев, за да оттеглят жалбата си пред щатската боксова комисия на Калифорния. Тази комисия вече отне лиценза на Кобрата да се боксира в САЩ – страната, където той и мениджъра му Ивайло Гоцев се надяваха да изкарат големи пари. Делото там ще се гледа на 14 май, и по всичко личи, че Кубрат ще бъде наказан да не се боксира в Америка. Ако не завинаги, то поне в следващите няколко години.

„Кобрата е притиснат до стената, и най-вероятно ще се види принуден да приеме. По-добре за него е да плати 600 000 долара и случаят да бъде забравен. В противен случай рискува много повече”, коментират запознати. Сумата е равностойна на два или три хонорара на Кобрата от боксови мачове. От двубоя с Дино например той получи 250 000 долара.