06.02.2025 | 18:35
Тръмп: Левият „парцал“ Politico е получил 8 млн. долара от USAID
Новият президент на САЩ с потресаващи разкрития за „блатото”, наследено от Демократическата партия

„Изглежда, че милиарди долари са били откраднати от USAID и други агенции, като голяма част от тях са отишли в медиите за фалшиви новини като „заплащане“ за създаването на добри истории за демократите. Левият „парцал“, известен като Politico, изглежда е получил 8 000 000 долара. Дали New York Times е получил пари??? Кой друг е получил???? Това може да се окаже най-големият скандал, може би най-големият в историята! Демократите не могат да се скрият от този скандал. Твърде голям, твърде мръсен.“

Това заяви президентът на САЩ Доналд Тръмп в публикация в социалната мрежа TruthSocial.

Припомняме, че именно Politico – уж уважавана медия – бе тази, която стартира цензурата за историята със сина на неадекватния сенилен старец Джо Байдън – Хънтър. Скандалът с него беше огромен, тъй като не само изтекоха официални документи чрез лаптопа му, но и кадри на неговите наркомански изпълнения с проститутки от Тайланд и други страни. Това, по инициатива на Politico, бе обявено чрез няколко „фактчекърски” организации като „фалшива новина” и бе заметено под килима и извън основните новинарски емисии.

Но Тръмп не приключва с това. Той директно призова и за прекратяването на CBS и специфично предаването „60 минути”, което излъчи предизборно интервю с тогавашния вицепрезидент и основен съперник в президентската надпревара м.г. Камала Харис. Оказа се, че излъчените кадри обаче са сериозно преправени.

„CBS и „60 минути“ измамиха обществеността, като направиха нещо, което никога досега не е виждано в такава степен. Те премахнаха на 100% ужасните отговори на Камала на въпроси, които щяха да окажат влияние върху изборите, и ги замениха с напълно различни и далеч по-добри отговори, взети от друга част на интервюто. Това бяха „неща“, които променяха изборите, намеса в изборите и, просто казано, изборна измама на невиждано досега ниво. CBS трябва да загуби лиценза си, а измамниците от „60 минути“ трябва да бъдат изхвърлени и това непочтено „НОВИНАРСКО“ предаване трябва да бъде незабавно прекратено. С новия скандал с демократите, който току-що възникна във връзка с незаконното изплащане на големи суми пари от USAID на „Политико“ и други медии, трябва да се зададе въпросът: „Платено ли е на CBS за извършването на тази ИЗМАМА?“. Много други въпроси предстоят! Това ще остане в историята като най-големия скандал в историята на радиото и телевизията!!!“, написа в продължение Тръмп. Какви ли още разкрития предстои да излязат наяве – истини, за които всеки подозира, че са верни, но всички институции отричат.

оставете коментар

МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране