28.09.2015 | 8:19
Бербатов донесе победа на ПАОК
Митко отново влезе като резерва

Димитър Бербатов вкара първия си гол с екипа на новия си тим ПАОК и асистира за втори при победа с 2:1 като гост на “Атромитос” в мач от гръцкото първенство.

Българският нападател започна мача на резерваната скамейка, но само за малко над половин час на терена изведе тима си до обрат.

Бербатов се появи в игра в 58-ата минута, а малко по-късно домакините поведоха. В 72-ата минута българинът изравни, а в заключителните минути на срещата асистира на Роберт Мак, който донесе успеха на тима от Солун.

В мача нямаше голове, преди благоевградчанинът да се появи на мястото на Димитриос Константинидис. Малко след това Хавиер Умбидес откри за “Атромитос” след асистенция на Стефано Наполеони в 63-ата минута.

Девет минути по-късно Бербатов се пласира добре след центриране от корнер и от няколко метра наказа грешката на противниковите защитници.