29.06.2025 | 16:39
Нинова се присмя на хленчещия Борисов: По-жалка картинка не съм виждала
Признава, че и партията му, и държавата са в ръцете на Пеевски и иска да му благодарят за това, ядосва се бившата соцшефка

Председателката на новата партия „Непокорна България“ Корнелия Нинова коментира днешните изявления на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов:
„Днес на национална среща на младежкото ГЕРБ, Бойко Борисов се обяснявал, че ако не е Делян Пеевски, няма да има правителство, няма да има еврозона. Абе, направо живот няма да има.
Аз по-жалка картина за един лидер не съм виждала. Да хленчиш, че си никой без Ново начало. Признава, че и партията му, и държавата са в ръцете на Пеевски и иска да му благодарят за това. Представяте ли си до каква степен го държи Пеевски. С какво ли?
Естествено нито дума пред тези млади хора за младежка политика, за бъдещето им, за перспективите. Трагедия.“
оставете коментар
МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране
