22.05.2026 | 11:06
Ексминистър се гаври с Борисов: Кой го страхува това нещо?
"Да си го пази собствената фирма, щом е толкова притеснителен, без гавази да му сменят гащите"

Бившият министър на вътрешните работи Богомил Бонев коментира днешното абсурдно изявление на лидера на ГЕРБ Бойко Борисов, че без държавна охрана се страхува за живота си. От думите на Борисов се разбра, че той иска държавата отново да го пази като „национално съкровище“.

Ето какво написа Бонев:

„Кой го страхува (по Пеевски) това нещо? От какво се притеснява?
Има си цяла фирма за охрана, която само фиктивно е напуснал. За толкова години фирмата е спечелила, благодарение на него, огромни средства.

Да си го пази собствената фирма, щом е толкова притеснителен, без гавази да му сменят гащите.“

оставете коментар

МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране