21.04.2022 | 10:57
Румен Петков се притесни за Брендо: България ще го евакуира ли от Украйна?
Премиерът и президентът да излязат и да кажат - не ни интересуват гражданите, които г-н Брендо е тровил с наркотици
Институциите ни мълчат по големи български въпроси.
1. Евакуацията на екипажа на кораба „Рожен“. Украйна ще предложи на нашите моряци да бъдат евакуирани по суша, без телефони (за да не могат да снимат украинските безчинства), и с декларация, че всичко това се извършва по тяхно решение, тяхна воля и на тяхна отговорност. Национално предателство.
2. Никой не попита за съдбата на, уважавания от всички ни украинец, г-н Брендо – човек, който тровеше българите, а и не само, с наркотици.
Премиерът и президентът да излязат и да кажат – не ни интересуват гражданите, които г-н Брендо е тровил с наркотици. Или да кажат – издънихме се, извинете.
Премиерът го разбирам – за него г-н Брендо е сподвижник и възможен дистрибутор на министъра на културата (вероятно не само на него). Не разбирам президента.
Българите трябва да се борим най – вече за България.
Разбира се, както е видно, може и да подкрепим тези, които подкрепят г-н Брендо и негови съмишленици.

оставете коментар

МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране