08.02.2015 | 0:20
“Славия” удари “Терек” с гол на Генчев
Дебют е направил Ангел Грънчов, който вече има договор със Славия

“Славия” победи руския “Терек” (Грозни) с 1:0 в контролна среща по футбол, играна в Анталия вчера. Също вчера, но по-късно “белите” трябваше да играят и срещу първодивизионния молдовски “Тираспол”.

Двата мача на ден, без да има разделение на първи и втори отбор по време на подготовката, са по изричното настояване на треньора Иван Колев. Така той има възможност да даде много повече игрално време на всички футболисти, с които разполага, и да прецени качествата и моментното им състояние.

Срещу “Терек” двубоят е бил равностоен, но славистите са създали повече положения. През първото полувреме “белите” са ударили една греда, а реферът е подминал чиста дузпа в наказателното поле на “Терек”, информира “Спортал”. Единственият гол в срещата е отбелязал Станислав Генчев от дузпа в 53-тата минута. Дебют за “Славия” е направил Ангел Грънчов, който вече има договор с клуба.