12.07.2022 | 21:13
Този джендър хвърчи със 120 км/ч по „Хемус“ на тротинетка
Гаджето на Тихомир от „Фермата“ развива смъртоносни скорости по магистралите, застрашава себе си и останалите водачи

Стана ясна самоличността на камикадзето с електрическата тротитенка, която хвърчи със 120 км/ч първо по АМ „Хемус“, а след това във Варна.

Оказа се, че момичето по чехли с розова рокля е небезизвестната Емили, приятелката на културиста Тихомир, който първо стана жена и нарече себе си Мелиса, но после отново се върна към първичните си полови белези и сега твърди, че пак е мъж.

Емили съобщи чрез профила си в социалната мрежа Фейсбук, че ще даде интервю пред национална телевизия, за да разкаже за „мощните електрически скутери и Закона за движение по пътищата“ и направи признание, че тя е дамата със скутера и чехли. Даже се яви със същата розова рокля.

 

2 коментара

  1. Той каза:

    Тая грешка е готова да се утрепе ама да я видят хората. Умрели са за известност джендъри! Поне да се научи да говори, а после да мисли за самоубийство, което е неизбежно при тоя мозъчен потенциал. Самия факт, че повтори 100 пъти „Аз фърчах!“
    говори за нивото на развитие на това нещо!

  2. Мъдирдич каза:

    Малииии, Смърт с кисело зеле и трюфели…

оставете коментар

МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране