24.05.2016 | 0:10
виц

– На концерт Краси Аврамов пее:
– Ако бях птицаааа….
От залата се чува:
– Ако имах пушкаааа…

оставете коментар

МИГNews.info не носи отговорност за коментарите на потребителите.
Коментарите подлежат на модериране.
Правилата за коментиране